ÚVODNÍ MODELY NAŠE VOZY SERVIS DOPLŇKY FINANCOVÁNÍ OJETÉ VOZY KONTAKT

SWIFT SWIFT SPORT BALENO IGNIS S-CROSS VITARA
Hlavní výhra Swift Sport na 14 dní a k tomu karta CCS. Nový Suzuki Jimny v semifinále světové soutěže o auto roku - uchází se o titul hned ve třech kategoriích Akce Zimní kompletní kola - SUZUKI ZDARMA Nyní jsme i na facebooku. PROTIÚČET - VYMĚŇTE SVŮJ OJETÝ VŮZ ZA NOVÉ SUZUKI

Nový Suzuki Jimny v semifinále světové soutěže o auto roku - uchází se o titul hned ve třech kategoriích

04. 3. 2019 -
Nová generace off-roadu Suzuki Jimny dosáhla historického úspěchu. V prestižní anketě World Car Awards může získat titul světového auta roku, světového městského auta roku a cenu za design. Ve všech těchto kategoriích se Jimny probojoval do semifinále.

Nový Suzuki Jimny dosáhl v semifinále ankety World Car Awards nejlepšího možného výsledku: postoupil do dalšího kola hned ve třech kategoriích. Suzuki patří mezi deset modelů, z nichž bude vybráno světové auto roku, zároveň je v semifinálové pětici v kategoriích městská auta a design. Jimny jde svým úspěchem ve stopách modelů Ignis a Swift. Ty v letech 2017, resp. 2018 postoupily až do finálové trojice v kategorii světové městské auto roku.

Anketa světové auto roku (World Car of the Year) se vyhlašuje od roku 2004. Odborná porota složená z 86 motoristických novinářů z celého světa vedle volby hlavního vítěze hlasuje také v pěti kategoriích – luxusní vůz, sportovní vůz, městské auto, zelené auto a nejlepší design. Finálové trojice v každé kategorii budou vyhlášeny v březnu na autosalonu v Ženevě, jednotlivé vítěze porota oznámí 17. dubna na autosalonu v New Yorku.


copyright © 2010 Autosalon Most s.r.o.   |   design © martindesign.cz